Раздзелы сайта

Галоўная

Настаўніцкія старонкі

СПІС
педагагічных работнікаў
на пачатак 2016/2017 вучэбнага года
Дзяржаўная ўстанова адукацыя «Запольская сярэдняя школа Червеньскага раёна»                        


п/п

Прозвішча, Імя, Імя па бацьку

Пасада

Назва вучэбнага прадмета 

Адука- цыя

Кваліфікацыйная катэгорыя

1

2

3

4

5

6

1

Гантарэнка Андрэй Валянцінавіч

дырэктар, 1,0 ст.

фізкульт.

выш.

першая

2

Няхай Таццяна Віктараўна

нам. дыр. па ВР, 1,0 ст.

матэматыка

выш.

першая

3

Лухверчык Святлана Аляксандраўна

выхавацель ГПД, 1 ст.

выш.

першая

4

Разаронава Марыя Іванаўна

настаўнік

матэматыка

выш.

вышэйшая

5

Палячкоў Виталій Віктаравіч

нам. дыр. по ВР, 0,5 ст.

гісторыя

высшее

другая

6

Кудравец Людміла Анатольеўна

настаўнік

біялогія

выш.

першая

7

Толкач Ала Уладзіміраўна

выхавацель ГПД, 1 ст.

выш.

другая

8

Далянчук Алена Уладзіміраўна

настаўнік

бел.мова. и літ.

выш.

першая

9

Батурчык Барыс Пятровіч

настаўнік

інфарматыка, чарчэнне, грамадазнаўства

высшее

першая

10

Корзун Лілія Аляксандраўна

настаўнік

фізіка, інфарматыка, ДіМП

выш.

першая

11

Лухверчык Валерый Уладзіміравіч

к. фіз. выхав. 0,25ір

фіз.культ., ДіМП

выш.

першая

12

Жук Наталля Генадзьеўна

настаўнік

пач.клас.

выш.

вышэйшая

13

Фурс Наталля Паўлаўна

настаўнік

пач.клас.

высшее

першая

14

Цітова Людміла Рышардаўна

настаўнік

пач.клас.

выш.

вышэйшая

15

Міхалкоўская Людмиіла Уладзіміраўна

настаўнік

пач.клас.

сяр.
спец

вышэйшая

16

Дарафеева Ірына Пятроўна

дэфектолаг,
1,0 ст.

дэфектолаг

выш.

вышэйшая

17

Луцковіч Марыя
Сідараўна

настаўнік

рус. мова. и літ.

выш.

вышэйшая

18

Тапырык Вадзім Васільевіч

учитель

геаграфія,  біялогія, прац.

выш.

першая

19

Шчарбіна Таццяна Паўлаўна

учитель

хімія

выш.

першая

20

Вяргейчык Катярына Барысаўна

бібліятэкар, 0,5 ст.

 

выш.

 

21

Дзенісевіч Святлана Адамаўна

пед-псіхолаг, 0,5 ст.

 

выш.

першая

22

Юхно Аксана Іванаўна

педагог-арганізатар,5ст.

музыка

выш.

б/к

23

Захарчук Людміла Пятроўна

педагог-сацыяльны, 0,5 ст.

прац.., ням. мова., геаграфія

выш.

першая

24

Рубанік Марына Пятроўна (дэкрэт)

настаўнік

англ. мова.

выш.

б/к

25 Варабей Арцем Сяргеевіч настаўнік англ. мова.   б/к
26 Салаева Мадзіна Кувандзікаўна

настаўнік

англ. мова.

 

б/к