Раздзелы сайта

Галоўная

Расклад урокаў і факультатываў (5-11 класы)

Расклад вучэбных заняткаў
ДУА “Запольская сярэдняя  школа Чэрвеньскага раёна”
на І паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

 

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

панядзелак

0

 

 

 

 

СМГ

 

 

1

англ. мова

руск. мова

інфарм./-

фіз. культ.

матэм.

бел. літ.

сусв.гіст

2

сусв. гіст.

АБЖ

геаграфія

матэм.

фіз.культ

хімія

фізіка

3

руск. мова

матэм.

матэм

сусвет.гіст

бел.мова

фіз. культ.

хімія

4

фіз. культ.

геаграфія

фізіка

бел.літ

хімія

матэм

англ.мова

5

матэм

бел. мова

сусвет.гіст

хімія

англ. мова

фізіка

матэм

6

рус.літ

бел. літ.

мастацтва

фізіка

сусв.гіст.

англ.мова

фіз.культ

 

 

ГЗС

-/інфарм.

англ.мова

 

 

 

аўторак

0

 

 

 

 

 

СМГ

 

1

англ.мова

бел. мова

руск. літ.

матэм.

інфарм./-

біялогія

астраномія

2

бел. мова

фіз.  культ.

руск. мова

біялогія

матэм.

фізіка

інфарм.

3

матэм.

матэм

матэм

руск. мова

геаграф

інфарм.

бел. мова

4

чал. і свет

мастацтва

англ. мова

руск. літ.

чарчэнне

геаграфія

бел. літ.

5

фіз культ.

бел. літ.

бел. мова

фізіка

біялогія

руск. мова

анг.мова

6

 

 

біялогія

англ.мова

-/інфарм.

руск. літ.

фіз.культ

 

 

 

 

ГЗС

 

 

 

Серада

1

прац.нав

інфарм./-

матэм.

бел. мова

фіз.культ.

англ.мова.

рус.мова

2

матэм

матэм.

біялогія

англ.мова

сусвет.гіст.

Фіз.культ

матэм

3

бел. літ.

англ.мова

бел.літ

геаграфія

руск. мова

матэм

ДіМП

4

руск. мова

бел. мова

бел.мова

матэм

руск. літ.

ДІМП

біялогія

5

руск. літ.

прац. нав.

фіз.культ

бел.літ

англ.мова

 

рус.літ

6

 

прац. нав.

 

фіз. культ.

фізіка

 

англ.мова

 

 

-/інфарм.

 

 

 

 

 

Чацвер

1

руск. мова

руск. літ.

фізіка

сусв.гіст.

матэм.

бел. літ.

геаграфія

2

англ.мова

руск. мова

сусв.гіст.

матэм.

бел. мова

біялогія

хімія

3

бел. мова

фіз. культ.

матэм.

хімія

прац. нав.

сусв.гіст

фізіка

4

мастацтва

сусв. гіст.

англ.мова

біялогія

хімія

бел.мова

матэм.

5

матэм.

матэм.

хімія

прац. нав.

англ. мова

матэм

сусв.гіст

6

 

англ. мова

фіз.культ

прац. нав.

бел. літ.

хімія

 

 

 

 

 

 

ГЗС

 

 

Пятніца

1

бел.літ

англ. мова

руск. літ.

інфарм./-

матэм.

геаграфія

ГЗС

2

бел. мова

матэм.

англ. мова

геаграфія

грамадазн.

сусв. гіст.

руск. літ.

3

АБЖ

руск. літ.

руск. мова

бел. мова

біялогія

матэм.

грамадазн.

4

сусв. гіст.

руск. мова

матэм.

рус.мова

фізіка

ГЗС

біялогія

5

матэм

біялогія

прац. нав.

-/інфарм.

руск. мова.

англ. мова

матэм

6

ГЗС

сусв. гіст.

прац. нав.

 

рус.літ

грамадазн.

 

 

 

 

ГЗС

 

 

 

 

 

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Расклад факультатыўных заняткаў
ДУА “Запольская сярэдняя школа Чэрвеньскага раёна”
на на І паўугоддзе 2017/2018 навучальнага года

Клас

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

5

пазнай свет
15.00-15.45
Захарчук Л.П.

уводзіны ў інфарматыку
14.05-14.50
Шатэрнік Г.В.

 

мая Айчына
14.05-14.50
Шамак Н.Н.

 

 

6

 

мая Айчына
14.05-14.50
Корзун Л.А.

 

 

 

 

7

 

АБЖ
15.00-15.45
Шатэрнік Г.В.

 

 

 

 

8

АБЖ
15.00-15.45
Шатэрнік Г.В.

 

 

 

асновы праваслаўнай культуры
15.00-15.45
Дзенісевіч С.А.

 

9

алгебра вучыць разважаць
15.00-15.45
Разаронава М.І.

мае прафесійнае будучае
15.00-15.45
Дзенісевіч С.А.

складаны сказ без складанасці
14.05-14.50
Далянчук А.У.

 

 

АБЖ
15.00-15.45
Шатэрнік Г.В.

сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі
10.50-11.35
Луцковіч М.С.

фізіялагічныя і гігіенічныя аспекты здароўя чалавека
9.00-9.45
Кудравец Л.А.

10

 

лексіка-граматычны практыкум
15.00-15.45
Салаева М.К.

жыццё грамадства 15.00-15.45
Батурчык Б.П.

абагульняючы факультатыўны курс па матэматыцы
13.25-14.10
Разаронава М.І.

 

рашэнне творчых задач
15.00-15.45
Корзун Л.А.

асновы эканамічных ведаў
15.00-15.45
Тапырык В.В.

функцыянальная стылістыка рускай мовы
9.55-10.40
Луцковіч М.С.

абагульняючыя факультатыўныя заняткі
9.55-10.40
Кудравец Л.А.

абагульняючыя факультатыўныя заняткі
10.50-11.35
Кудравец Л.А.

11

 

 

лексіка-граматычны практыкум
15.25-16.10
Салаева М.К.

гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях 14.05-14.50
Палячкоў В.В.

абагульняючы факультатыўны курс па матэматыцы
14.05-14.50
Разаронава М.І.

падрыхтоўка вучняў да сямейнага жыцця
14.05-14.50
Дзенісевіч С.А.

выбраныя главы інфарматыкі
15.00-15.45
Батурчык Б.П.

сучасная рыторыка: асновы моўных зносін
9.00-9.45
Луцковіч М.С.

Клас

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

Пра іншыя мерапрыемствы можна даведацца тут: