Раздзелы сайта

Галоўная

Банк дадзеных адораных дзяцей

Банк дадзеных адораных дзяцей
ДУА “Запольская сярэдняя школа Чэрвенскага раёна”
на 2015/2016 навучальны год

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Клас

Від
дзейнасці

Прадмет

Развіццё здольнасцей

Вынікі работы, узнагароды

1

Няхай Анастасія Аляксандраўна

3

творчая

дэкаратыўна-прыкладная творчасць

заняткі па інтарэсах (гурток) “Фантазія”,
індывідуальныя заняткі

 

2

Фурс Аляксей Міхайлавіч

5

вучэбная

матэматыка

індывідуальныя заняткі

Д1 абласной  дыстанцыйнай алімпіядзе па матэматыцы сярод вучняў 4-х класаў (4 кл.)

3

Буглак Елізавета
Генадзеўна

7

вучэбная

англійская мова

індывідуальныя заняткі,
факультатыўныя заняткі “Культура моўных зносін”

 

4

Вяргейчык Валерыя Аляксандраўна

7

вучэбная

руская мова, беларуская мова, англійская мова

індывідуальныя заняткі,
факультатыўныя заняткі “Культура моўных зносін”

Удзел у круглагадзічнай алімпіядзе (4 кл.).
Удзел у конкурсе “Буслік”, “Жураўлік” (4-6 кл, адмечана прызамі)
Удзел у даследчым конкурсе для вучняў пачатковых класаў
2-е месца на дыстанцыйнай алімпіядзе па беларускай мове  (4 кл. на ўзроўні раёна)
Дыстанцыйная абласная  алімпіяда па рускай мове  і літаратуры сярод вучняў 7 класаў Д3 (6 кл)
Дыстанцыйная абласная  алімпіяда па беларускай мове  і літаратуры сярод вучняў 7 класаў Д2 (6 кл)

5

Мікульчык Дар’я Аляксееўна

7

спартыў-ная

фіз. культ.

сектыцыя, індывідуальная работа, работа ў межах пазакласнай работы па фіз. культ.

Прызавыя месцы па бегу (5 кл.)
Раённыя спаборніцтвы па скалалазанню Д1 (6 кл.)
Раённыя спаборніцтвы “Снежны снайпер” Д1 (6 кл.)

6

Аляксееў Георгій
Аляксандравіч

8

вучэбная

матэматыка, геаграфія

індывідуальныя заняткі,
факультатыўныя заняткі “Алгебра вучыць разважаць”

Удзел у круглагадзічнай алімпіядзе па матэматыцы (4 кл.).
Удзел у конкурсе “Кенгуру” (4-5 кл).
Удзел у інтэрнэт-алімпіядзе па матэматыцы (Д1- 5 кл., Д1- 6 кл.).
Д1 – раённая аліппіяда па матэматыцы сярод вучняў 6 класаў.
Удзел у інтэрнет алімпіядзе па матэматыцы (7 кл.).
Д1 раённай алімпіяды па матэматыцы сярод вучняў 7 класаў (7 кл.)
Д1 раённай алімпіяды па геаграфіі сярод вучняў 7 класаў (7 кл.)

7

Толкач Кацярына
Андрэеўна

8

вучэбная

руская мова

індывідуальныя заняткі

Д1 у круглагадзічнай алімпіядзе (4 кл.).
Д2  раённай алімпіяды па рускай мове і літаратуры сярод вучняў 7 класаў (7 кл.)

8

Шыдлоўскі Дзяніс Дмітріевіч

8

спартыў-ная

фіз. культ.

заняткі па інтарэсах “Вясёлы мяч”, індывідуальная работа, работа ў межах пазакласнай работы па фіз. культ.

Прызавыя месцы па арыенціраванні
(6 кл.).
Удзел у абласных спаборніцтвах па велатрыялу (7 кл.).
Д2 турыстычны злёт: кароткая дыстанцыя па тэхніцы горна-пешаходнага турызму сярод юнакоў (7 кл.)
Д3 турыстычня злёт: арыентаванне па выбару (7 кл.)

9

Валчок Дзіяна Аляксандраўна

9

вучэбная

матэматыка,
фізіка

індывідуальныя заняткі,
факультатыўныя заняткі “Алгебра вучыць разважаць”

Д2 – раённая аліппіяда па матэматыцы сярод вучняў 7 класаў.
Д3 – раённая аліппіяда па фізіцы сярод вучняў 7 класаў.
Удзел у інтэрнет алімпіядзе па фізіцы (8 кл.).
Удзел у міжнародным конкурсе “Кенгуру”.
Удзел у інтэрнет алімпіядзе па матэматыцы і фізіцы (8 кл.)
Д3 раённай алімпіяды па фізіцы сярод вучняў 8 класаў (8 кл.)

10

Каленнік Сяргей
Анатольевіч

9

вучэбная

матэматыка, гісторыя

індывідуальныя заняткі,
факультатыўныя заняткі “Алгебра вучыць разважаць”

Удзел у круглагадзічнай алімпіядзе.
Удзел у конкурсе “Кенгуру”, “Інфамышка”.
Д3 – раённая аліппіяда па матэматыцы сярод вучняў 7 класаў.
Удзел у інтэрнет алімпіядзе па матэматыцы (8 кл.).
Д1 раённай алімпіяды па гісторыі сярод вучняў 8 класаў (8 кл.)
Д1 раённага этапу абласной дыстанцыйнай алімпіяды па гісторыі  (8 кл.)

11

Мароз Анастасія Генадзеўна

9

вучэбная

руская мова

індывідуальныя заняткі

Удзел у круглагадзічнай алімпіядзе (6 кл.).
Удзел у конкурсе “Жураўлік”.

12

Корзун Паліна Аляксандраўна

9

вучэбная

біялогія

індывідуальныя заняткі,  факультатыўныя заняткі “Фізіялагічныя і гігіенічныя аспекты здароўя чалавека”

Д3 абласной дыстанцыйнай алімпіяды па біялогіі (7 кл.)

13

Пінчук Дзмітрый
Васільевіч

10

вучэбная

геаграфія

індывідуальныя заняткі

Удзел у конкурсе даследчых работ па фізіцы (7 кл.).
Д3- раённай алімпіяды па біялогіі (8 кл.)

14

Ласіца Уладзіслаў
Валер’евіч

10

вучэбная

інфарматыка

індывідуальныя заняткі,
факультатыўныя заняткі “Алгебра вучыць разважаць”, “Інфармацыйна-адукацыйныя рэсурсы сеткі Інтэрнэт”

Удзел у круглагадзічнай алімпіядзе.
Удзел у конкурсе “Кенгуру”.
Удзел у конкурсе даследчых работ па фізіцы (8 кл.).
Д1- 2 этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах (матэматыка)- 8 кл.

15

Яжэвіч Вікторыя Аляксандраўна

10

вучэбная

беларуская мова

індывідуальныя заняткі

Д3 месца ў 3 этапе круглагадзічнай алімпіяды па беларускай мове (7 кл.).
Д3 ў дыстанцыйнай алімпіядзе па рускай мове (7 кл.)
Д2 другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па  беларускай мове і літаратуры

16

Журовіч Анастасія Сяргееўна

10

вучэбная

біялогія

індывідуальныя заняткі, факультатыўныя заняткі “Абагульняючы факультатыўны курс па біялогіі”

 

17

Сіўчык Таццяна Дзмітрыеўна

10

вучэбная

грамадазнаўства

індывідуальныя заняткі

 

18

Сівак Вікторыя
Аляксандраўна

11

вучэбная

біялогія

індывідуальныя заняткі, факультатыўныя заняткі “Абагульняючы факультатыўны курс па біялогіі па біялогіі”

 

творчая

спевы

заняткі па інтарэсах (гурток) “Вакальны”, індывідуальныя заняткі

Д2 раённага тура абласнога агляду-конкурса дзіцячай творчасці “Прывітанне, свет!” (9 кл.)