Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Алімпіяды і турніры

Рэгулярна праводзіцца вялікая колькасць конкурсаў, алімпіяд, международлных турніраў (Інфармышка, Зубраня, Кенгуру). Любы можа прыняць у іх удзел. У гэтым раздзеле мы будзем паказваць актуальную інфармацыю па ўсіх турнірах, якія праводзяцца ў школе. 

Графік правядзення конкурсаў Беларускай асацыяцыі "Конкурс" ў 2018/2019 навучальным годзе

Конкурс
Прадмет
Класы
Заяўка
Дата правядзення
Інфамышка Інфарматыка 3-9 26.09.2019 17.10.2019
Глабусёнак Геаграфія 6-11 26.09.2019 16.10.2019
Каласок Міжнародны прыродазнаўчы конкурс 2-6 28.10.2019 28.11.2019
Белка Хімія 7-11 28.10.2019 28.11.2019
Жураўлік Руская мова і літаратура 3-11 15.11.2019 12.12.2019
Зубраня Фізіка 6-11 17.12.2019 22.01.2020
Сініца Біялогія 7-11

17.12.2019

23.01.2020
Буслік Беларуская мова і літаратура 3-11 20.01.2020 20.02.2020
Кенгуру Кенгуру 1-11 17.02.2020 19.03.2020
Лінгвісцёнак Міжнародны конкурс па замежным мовам 3-11 16.03.2020 16.04.2020
Алімпіёнік Фізічная культура 3-8 13.04.2020 13.05.2020
Кентаўрык Гісторыя 3-11 13.04.2020 14.05.2020

 Арганізацыйны ўзнос для ўдзельнікаў усіх конкурсаў 2019/20 навучальнага года - 4 рублі

Фота клікабельна :))

Графік
правядзення другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах

Установа адукацыі

Дата

Правядзенне другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах

ДУА «Сяредняя школа № 4 г.Червеня»

01.11.2019
(пятніца)

Фізіка
Гісторыя
Англійская мова
Нямецкая мова
Беларуская мова і літаратура (першы тур)

ДУА «Сяредняя школа № 4 г.Червеня»

02.11.2019
(субота)

Беларуская мова і літаратура (другі тур)
Грамадазнаўства
Матэматыка
Астраномія
Біялогія

ДУА «Сяредняя школа № 3 г.Червеня»

22.11.2019
(пятніца)

Працоўнае навучанне (першы тур)

ГУО «Гімназія № 1 імя А.В.Караля г.Чэрвеня»

22.11.2019
(пятніца)

Хімія (першы тур)

ДУА «Сяредняя школа № 4 г.Червеня»

22.11.2019
(пятніца)

Інфарматыка
Руская мова і літаратура (першы тур)
Фізічная культура і Здароўе (першы тур)

ДУА «Сяредняя школа № 4 г.Червеня»

23.11.2019
(субота)

Геаграфія
Руская мова і літаратура (другі тур)
Фізічная культура і Здароўе (другі тур)

ДУА «Сяредняя школа № 3 г.Червеня»

23.11.2019
(субота)

Працоўнае навучанне (другі тур)

ГУО «Гімназія № 1 імя А.В.Караля г.Чэрвеня»

23.11.2019
(субота)

Хімія (другі тур)

Раздзелы сайта