Раздзелы сайта

Галоўная

Алімпіяды і турніры

Рэгулярна праводзіцца вялікая колькасць конкурсаў, алімпіяд, международлных турніраў (Інфармышка, Зубраня, Кенгуру). Любы можа прыняць у іх удзел. У гэтым раздзеле мы будзем паказваць актуальную інфармацыю па ўсіх турнірах, якія праводзяцца ў школе. 

Графік правядзення конкурсаў Беларускай асацыяцыі "Конкурс" ў 2018/2019 навучальным годзе

Конкурс
Прадмет
Класы
Заяўка
Дата правядзення
Інфамышка Інфарматыка 3-9 27.09.2018 17.10.2018
Глабусёнак Геаграфія 6-11 27.09.2018 18.10.2018
Каласок Міжнародны прыродазнаўчы конкурс 2-6 22.10.2018 29.11.2018
Белка Хімія 7-11 22.10.2018 29.11.2018
Жураўлік Руская мова і літаратура 3-11 14.11.2018 13.12.2018
Зубраня Фізіка 6-11 17.12.2018 23.01.2019
Сініца Біялогія 7-11

17.12.2018

24.01.2019
Буслік Беларуская мова і літаратура 3-11 21.01.2019 21.02.2019
Кенгуру Кенгуру 1-11 12.02.2018 15.03.2018
Лінгвісцёнак Міжнародны конкурс па замежным мовам 3-11 18.03.2019 21.04.2019
Алімпіёнік Фізічная культура 3-8 15.04.2019 16.05.2019
Кентаўрык Гісторыя 3-11 15.04.2019 15.05.2019

 Арганізацыйны ўзнос для ўдзельнікаў усіх конкурсаў 2017/2018 навучальнага года - 2 рублі 70 капеек

Фота клікабельна :))

Графік правядзення прадметных дыстанцыйных алімпіяд ў 2017/2018 навучальным годзе

Прадмет Дата
Матэматыка 07.09 – 24.09.2015
Астраномія 15.09 – 07.10.2015
Фізіка 24.09 – 21.10.2015
Замежная мова 01.10 – 31.10.2015
Грамадазнаўства 07.12 – 24.12.2015
Гісторыя 01.03 – 31.03.2016
Беларуская мова 01.04 –30.04.2016
Руская мова 01.04 – 30.04.2016
Хімія 15.09 – 15.12.2015, 01.05 – 30.05.2016
Інфарматыка 25.04 – 06. 05.2016

Графік
правядзення І этапа  рэспубліканскай алімпіяды
ДУА “Запольская сярэдняя школа Чэрвеньскага раёна”
ў 2017/2018 навучальным годзе


п/п

Прадмет

Клас

Адказныя за складанне заданняў

Тэрмін правядзення

І этап рэспубліканскай

1

Матэматыка

6,7,8,10

настаўнікі-прадметнікі

15.10

2

Інфарматыка

9-11

14.10

3

Беларуская мова

6-11

13.10

4

Руская мова

6-11

15.10

5

Англійская  мова

6-11

16.10

6

Хімія

8-11

16.10

7

Гісторыя

6-11

14.10

8

Біялогія

8-11

18.10

9

Геаграфія

7-11

17.10

10

Фізіка

8-11

16.10

11

Грамадазнаўства

10,11

14.10