№ п/п
|
Прозвішча, Тмя, Імя па бацьку
|
Прадмет
|
Тэмы па самаадукацыі
|
Вынік на канец года
|
1
|
Гантарэнка Андрэй Валянцінавіч
|
Дырэктар УА
|
Фарміраванне ўсебакова развітай асобы навучэнца ў адукацыйным працэсе
|
Падрыхтоўка памятак, распрацоўка сістэмы працы
|
2
|
Няхай Таццяна Віктараўна
|
Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце
|
Арганізацыя працы ва ўстанове адукацыі са слабоуспевающими навучэнцамі
|
Абагульненне вопыту
|
3
|
Палячкоў Віталь ВІктаравіч
|
Гісторыя
|
Краязнаўства на ўроках гісторыі і ў пазаўрочны час
|
Абагульненне вопыту
|
4
|
Разаронава Марыя Іванаўна
|
Матэматыка
|
Развіццё пазнавальнай актыўнасці на ўроках матэматыкі
|
Справаздача
|
5
|
Лухверчык Святлана Аляксандраўна
|
Выхавацель ГПД
|
Фарміраванне навыкаў ЗОЖ ва ўмовах ГПД
|
Справаздача
|
6
|
Корзун Лілія Аляксандраўна
|
Фізіка
|
Арганізацыя даследчай дзейнасці вучняў на ўроках фізікі
|
Абагульненне вопыту
|
7
|
Батурчык Барыс Пятровіч
|
Інфарматыка |
Мова праграмірвання Python 3
|
Справаздача
|
8
|
Шчэрбіна Таццяна Паўлаўна
|
Хімія |
Разнастайнасць формаў кантролю і карэкцыі ведаў на ўроках хіміі
|
Абагульненне вопыту
|
9
|
Цітова Людміла Рышардаўна
|
Пачатковыя класы
|
Развіццё творчых здольнасцяў малодшых школьнікаў на аснове выкарыстання нетрадыцыйных формаў і метадаў навучання
|
Абагульненне вопыту
|
10
|
Чарняўская Наталля Генадзьеўна
|
Пачатковыя класы
|
Рэалізацыя патрыятычнага выхавання праз урокі беларускай мовы і літаратуры
|
Абагульненне вопыту
|
11
|
Міхалкоўская Людміла Уладзіріраўна
|
Пачатковыя класы
|
Праца з Антонімы, сінонімамі і мнагазначнымі словамі на ўроках мовы
|
Справаздача
|
12
|
Луцковіч Марыя Сідараўна
|
Руская мова і літаратура
|
Спосабы, тыпы і мадэлі словаўтварэння, яго месца сярод іншых узроўняў моўнай сістэмы
|
Абагульненне вопыту
|
13
|
Фурс Наталяя Паўлаўна
|
Пачатковыя класы
|
Метады і прыёмы завучвання вершаў
|
Обобщение опыта
|
14
|
Дарафеева Ірына Пятроўна
|
Настаўнік-дэфектолагг
|
Выкарыстанне інфармацыйна-камунікатыўных тэхналогій у спецыяльнай адукацыі
|
Абагульненне вопыту
|
15
|
Германава Ульяна Ігараўна
|
Заменая мова (англ., ням.)
|
Развіццё творчай актыўнасці вучняў на ўроках замежнай мовы
|
Справаздача
|
16
|
Лухверчык Валерый Уладзіміравіч
|
Фізічная культура і здароўе
|
Фарміраванне ў вучняў пачатковых класаў духоўнага багацця і фізічнага развіцця сродкамі рухомых гульняў
|
Абагульненне вопыту
|
17
|
Броўкіна Ганна Пятроўна
|
Бібліятэкар
|
Роля сямейнага чытання ў развіцці асобы вучня
|
Даклад
|
18
|
Тапырык Вадзім Васільевіч
|
Геаграфія, Біялогія, працоўнае навучанне
|
Фарміраванне навыкаў самаадука- дзейнасці навучэнцаў праз выкарыстанне інфармацыйных тэхналогій на ўроках
|
Абагульненне вопыту
|
19
|
Далянчук Алена Уладзіміраўна
|
Беларуская мова і літаратура
|
Тэарэтычныя аспекты вывучэння тэмы «Фанетыка» на ўроках беларускай мовы
|
Абагульненне вопыту
|
20
|
Дзенісевіч Святлана Адамаўна
|
Педагог-псіхолаг
|
Фарміраванне вучэбнай матывацыі сярэдняга звяна школьнікаў
|
Справаздача
|
21
|
Кудравец Людміла Анатольеўна
|
Біялогія (факультатывы)
|
Спосабы сістэматызацыі матэрыялу і яго запамінання пры арганізацыі падрыхтоўкі вучняў да ЦТ
|
Абагульненне вопыту
|
22
|
Шамак Наталлля Мікалаеўна
|
Педагог сацяльны
|
Духоўна-маральнае выхаванне малодшых школьнікаў
|
Распрацоўка ўрока, мерапрыемствы
|
23
|
Варабей Арцём Сяргеевіч
|
Замежная мова (англ.)
|
Развіццё камунікатыўных навыкаў у вучняў старэйшых класаў
|
Даклад
|
24
|
Захарчук Людміла Пятроўна
|
Працоўнае навучанне
|
Выкарыстанне здароўезберагальных тэхналогій на ўроках
|
Справаздача
|