Разделы сайта

Главная

Расписание уроков и факультативов (5-11 классы)

Расклад вучэбных заняткаў
ДУА “Запольская сярэдняя  школа Чэрвеньскага раёна”
на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года


пн

 

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

0

 

 

 

 

СМГ

 

 

1

фіз. культ.

руск. мова

інфарм./-

матэм.

бел. мова

сусв. гіст.

англ. мова

2

матэм.

мастацтва

фіз. культ.

бел. мова

сусв. гіст.

фізіка

руск. літ.

3

бел. мова

сусв. гіст.

руск. мова

хімія

матэм.

фіз. культ.

фізіка

4

англ. мова

руск. літ

сусв. гіст.

фізіка

хімія

матэм.

фіз. культ.

5

бел. літ.

англ. мова

матэм.

бел. літ.

руск. літ

хімія

матэм.

6

 

матэм.

руск. літ

фіз. культ.

фізіка

прац. навуч.

хімія

 

 

 

-/інфарм.

 

 

 

 

аўт

0

 

 

 

 

 

 

 

1

руск. літ.

фіз.  культ

англ. мова

біялогія

інфарм./-

бел. мова

матэм.

2

руск. мова

бел. мова

матэм.

матэм.

фіз. культ.

інфарм.

біялогія

3

чал. і свет

бел. літ.

біялогія

фізіка

руск. мова

матэм.

інфарм.

4

матэм.

матэм.

геаграфія

геаграфія

англ. мова

бел. літ.

руск. мова

5

АБЖ

геаграфія

бел. мова

англ. мова

матэм.

біялогія

руск. літ.

6

 

біялогія

бел. літ.

фіз. культ.

руск. літ.

прац. навуч.

англ. мова

 

 

 

ГЗС

 

-/інфарм.

прац. навуч.

 

ср

0

 

 

 

 

СМГ

 

 

1

англ. мова

інфарм./-

руск. мова

геаграфія

сусв.гіст.

матэм.

фіз. культ.

2

бел. мова

руск. мова

фіз. культ.

прац.навуч.

англ. мова

фізіка

матэм.

3

матэм.

руск. літ.

АБЖ

англ. мова

геаграфія

ДіМП

бел. мова

4

фіз. культ.

матэм.

матэм.

руск. мова

прац.навуч.

англ. мова

бел. літ.

5

сусв. гіст.

бел. мова

англ. мова

руск. літ.

матэм.

геаграфія

ДіМП

6

бел. літ.

англ. мова

руск. літ.

матэм.

фізіка

фіз. культ.

геаграфія

 

 

-/інфарм.

 

ГЗС

 

 

 

чц

0

 

 

 

 

 

 

 

1

матэм.

руск. мова

матэм.

бел. літ.

бел. літ.

біялогія

сусв. гіст.

2

мастацтва

АБЖ

біялогія

матэм.

бел. мова

хімія

англ. мова

3

руск. мова

матэм.

хімія

бел. мова

біялогія

матэм

фізіка

4

прац. навуч.

сусв. гіст.

фізіка

мастацтва

англ. мова

руск. мова

хімія

5

сусв. гіст.

англ. мова

прац.навуч.

хімія

фіз. культ.

руск. літ.

астраномія

6

 

фіз. культ.

прац.навуч.

сусв. гіст.

хімія

англ. мова

 

 

 

 

 

 

 

ГЗС

 

пт

0

 

 

 

 

 

 

 

1

бел. мова

прац. навуч.

матэм.

інфарм./-

ГЗС

сусв. гіст.

матэм.

2

ГЗС

прац. навуч.

бел. мова

англ. мова

матэм.

грамадазн.

сусв. гіст.

3

матэм.

бел. мова

фізіка

руск. мова

біялогія

англ. мова

грамадазн.

4

англ. мова

бел. літ.

сусв. гіст.

матэм.

руск. мова

геаграфія

ГЗС

5

руск. мова

матэм.

мастацтва

сусв. гіст.

грамадазн.

бел. літ.

біялогія

6

руск. літ.

ГЗС

англ. мова

біялогія

чарчэнне

 

 

 

 

 

 

-/інфарм.

 

 

 

сб

0

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

прац. навуч.

 

2

 

 

 

 

 

прац. навуч.

 

3

 

 

 

 

 

прац. навуч.

 

   

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Расклад факультатыўных заняткаў
ДУА “Запольская сярэдняя школа Чэрвеньскага раёна”
на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Клас

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

5 кл.

 

асновы праваслаўнай культуры
14.05-14.50

 

пазнай свет
14.05-14.50

 

кладовка слов русского языка
15.00-15.45

 

6 кл.

 

 

 

мая Айчына
15.00-15.45

сакрэты словазлучэння, слова- і формаўтварэння
15.00-15.45

 

7 кл.

 

 

 

 

 

 

8 кл.

даследуючы гуманітарнае права
15.00-15.45

алгебра вучыць разважаць
15.00-15.45

 

 

гэты няпросты сказ
15.00-15.45

інфарматыка ў задачах
15.55-16.40

 

9 кл.

алгебра вучыць разважаць
15.00-15.45

 

складаны сказ без складанасці
15.00-15.45

 

сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі
15.00-15.45

мае прафесійнае будучае
15.00-15.45

фізіялагічныя і гігіенічныя аспекты здароўя чалавека
9.00-9.45

10 кл.

 

 

практыкум па арфаграфіі беларускай мовы
15.25-16.10

 

 

лексіка-граматычны практыкум
12.05-12.50

11 кл.

гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях
15.00-15.45

 

 

сучасная рыторыка: асновы моўных зносін
14.05-14.50

паўтараем матэматыку
14.05-14.50

паўтараем матэматыку
15.00-15.45

 

лексіка-граматычны практыкум
9.00-9.45

абагульняючыя факультатыўныя заняткі (біялогія)
9.55-10.40

абагульняючыя факультатыўныя заняткі (біялогія)
10.50-11.35

абагульняючы факультатыўны курс
10.50-11.35

Клас

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

Пра іншыя мерапрыемствы можна даведацца тут: