Раздзелы сайта

Галоўная

Расклад экзаменаў і кансультацый (11 клас)

Графік
кансультацый да экзаменаў
па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыіі
ў 2016/2017 навучальным годзе

11 клас


Дата

Пачатак кансультацыі

Прадмет

Прозвішча настаўніка

Кабінет

31 мая

11.00

матэматыка

Няхай Т.В.

кабінет
матэматыкі

2 чэрвеня

10.30

беларуская мова

Захарчук Л.П.

кабінет
беларускай мовы

2 чэрвеня

10.30

руская мова

Луцкович М.С.

кабінет
фізікі

2 чэрвеня

12.00

гісторыя Беларусі

Палячкоў В.В.

кабінет
фізікі

6 чэрвеня

10.00

англійская мова

Салаева М.К.

кабінет англійскай мовы

Расклад выпускных экзаменаў
па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыіі
ў 2016/2017 навучальным годзе


Дата

Пачатак

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

кабінет
матэматыкі

3  чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

кабінет
беларускай  мовы

3  чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

кабінет
фізікі

5 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

кабінет
беларускай  мовы

7 чэрвеня

9.00

англійская мова

у вуснай форме

кабінет англійскай мовы

Склад  экзаменацыйнай камісіі
для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні  навучання і выхавання
на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыіі  
ў 2016/2017 навучальным годзе


Дата

Кл.

Вучэбны
прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяль-насць

Кваліфі-кацыйная катэго-рыя

 

Ф.І. імя па бацьку

1  чэрвеня

11

матэматыка

старшыня камісіі

Гантарэнка А.В.

дырэктар

фізіка і матэматыка

першая

члены камісіі:

Няхай Т.В.

настаўнік

матэматыка і інфарматыка

першая

Разаронава М.І.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Корзун Л.А.

настаўнік

фізіка і інфарматыка

першая

3 чэрвеня

11

беларуская мова

старшыня камісіі

Гантарэнка А.В.

дырэктар

фізіка і матэматыка

першая

члены камісіі:

Захарчук Л.П.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Жук Н.Г.

настаўнік

педагогіка і методыка пачатковых класаў

вышэйшая

Міхалкоўская Л.У.

настаўнік

пачатковыя класы

вышэйшая

3 чэрвеня

11

руская мова

старшыня камісіі

Няхай Т.В.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка і інфарматыка

першая

члены камісіі:

Луцковіч М.С.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Цітова Л.Р.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Дарафеева І.П.

 

настаўнік дэфектолаг

дэфекталогія

вышэйшая

5 чэрвеня

11

гісторыя Беларусі

старшыня камісіі

Гантарэнка А.В.

дырэктар

фізіка і матэматыка

першая

члены камісіі:

Палячкоў В.В.

настаўнік

гісторык-археолаг

першая

Няхай Т.В.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка і інфарматыка

першая

Корзун Л.А.

настаўнік

фізіка і інфарматыка

першая

7 чэрвеня

11

англійская мова

старшыня камісіі

Гантарэнка А.В.

дырэктар

фізіка і матэматыка

першая

члены камісіі:

Салаева М.К.

настаўнік

англійская мова

другая

Рубанік М.П.

настаўнік

гісторыя, англійская мова

другая

Варабей А.С.

настаўнік

англійская мова

б/к