16.10.18Алімпіяды
З 28 верасня па трэцяе кастрычніка ва ўстанове адукацыі прайшоў 1 этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах
У алімпіядзе прынялі ўдзел вучні 5-11 класаў.
Вынікі 1 этапу рэспубліканскай алімпіяды наступныя:
№ п/п |
Прадмет
|
Настаўнік
|
Кл.
|
Кол-ць вуч-яў
|
Ф.І перамажцы
|
%
|
Месца
|
1
|
Бел. мова і літ.
|
Далянчук А.У.
Захарчук Л.П.
|
5 6 7 8 9 10
|
3 4 2 2 3 1
|
Марозава Ю. Няхай А. Какорына В. Седлер К. Бяжок В. Шыдлоўская С.
|
81 81 55 74,7 75 50
|
1
|
2
|
Руск. мова і літ.
|
Луцковіч М.С.
|
5
6 8 10 11
|
4
3 3 3 2
|
Марозава Ю. Савянок К. Няхай А. Седлер К. Сыраватка Д. Толкач К.
|
92 92 68,5 64 50 55,8
|
1
|
3
|
Матэм.
|
Разаронава М.І.
Фурс Н.П.
|
5 8 9 10
11 6
|
4 3 1 3
1 3
|
Марозава Ю. Толкач У. Якушаў А. Сыраватка Д. Буглак Л. Аляксееў Г. Няхай А.
|
60 80 40 52 52 92 88
|
1
|
4
|
Гісторыя
|
Палячкоў В.В.
|
6 7
8 9 10 11
|
5 3
3 3 2 2
|
Нехай А. Какорына В. Чэрнік Г. Толкач У. Бяжок В. Вахціна В. Аляксееў Г. Кудравец А.
|
65 43 43 52 25 53 68 68
|
1
|
5
|
Фізіка
|
Корзун Л.А.
|
8 9 11
|
2 3 2
|
Фурс А. Бяжок В. Аляксееў Г.
|
25 26 46
|
1
|
6
|
Біялогія
|
Тапырык В.В.
Кудравец Л.А.
|
8 9 10 11
|
4 4 4 3
|
Седлер К. Бяжок В. Шыдлоўская С. Толкач К.
|
72 45 56 68
|
1
|
7
|
Англ. мова
|
Салаева М.К.
|
5 6 8 10
11
|
5 2 2 4
3
|
Марозава Ю. Няхай А. Фурс А. Вахціна В. Сыраватка Д. Няхайчык Л.
|
80 79 39 36 36 36
|
1
|
8
|
Інфарм.
|
Батурчык Б.П.
|
8
|
2
|
Толкач У.
|
24
|
1
|
9
|
Хімія
|
Шчарбіна Т.П.
|
9 10
11
|
2 2
3
|
Якушаў А. Сыраватка Д. Вахціна В. Шчарбіна Д.
|
60 36 36 80
|
1
|
10
|
Геаграфія
|
Броўкіна Г.П. Тапырык В.В.
|
7 8 9 10 11
|
2 3 4 3 2
|
Ермаковіч Д. Валадько А. Валчок К. Савянок К. Аляксееў Г.
|
47 65 55 56 72
|
1
|
11
|
Грамадазн.
|
Батурчык Б.П.
|
10 11
|
2 2
|
Вяргейчык В. Кудравец В.
|
24 41
|
1
|
12
|
Працоўнае навучанне (абсл. прац.)
|
Захарчук Л.П.
|
5 6 7 8 9
|
3 3 3 3 3
|
Крук Л. Корзун А. Іванова Д. Мельнічук Н. Рэпенка К.
|
100 100 90 100 90
|
1
|
13
|
Працоўнае навучанне (тэхн. прац.)
|
Тапырык В.В.
|
5 6 7 8 9
|
3 3 3 3 3
|
Шамак М. Мішкевіч М. Сакалоўскі В. Пікулік Я. Шастак Д.
|
80 50 70 60 50
|
1
|
14
|
Астраном.
|
Корзун Л.А.
|
11
|
1
|
Аляксееў Г.
|
24
|
1
|
Падобныя тэмы:
- 22.03.18 Шашачна-шахматныя чэмпіёны
- 06.03.18 І скалалазы, і матэматыкі
- 31.10.2016 Дыплом трэцяй ступені на конкурсе даследчых работ
Каменцім у Кантакце: