Графік
кансультацый да экзаменаў
па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыіі
ў 2016/2017 навучальным годзе
11 клас
Дата |
Пачатак кансультацыі
|
Прадмет
|
Прозвішча настаўніка
|
Кабінет
|
31 мая
|
11.00
|
матэматыка
|
Няхай Т.В.
|
кабінет матэматыкі
|
2 чэрвеня
|
10.30
|
беларуская мова
|
Захарчук Л.П.
|
кабінет беларускай мовы
|
2 чэрвеня
|
10.30
|
руская мова
|
Луцкович М.С.
|
кабінет фізікі
|
2 чэрвеня
|
12.00
|
гісторыя Беларусі
|
Палячкоў В.В.
|
кабінет фізікі
|
6 чэрвеня
|
10.00
|
англійская мова
|
Салаева М.К.
|
кабінет англійскай мовы
|
15 карысных парад, якія дапамогуць вам падрыхтавацца і здаць экзамен
Расклад выпускных экзаменаў
па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыіі
ў 2016/2017 навучальным годзе
Дата |
Пачатак
|
Прадмет
|
Форма правядзення экзамена
|
Кабінет
|
1 чэрвеня
|
9.00
|
матэматыка
|
у пісьмовай форме
|
кабінет матэматыкі
|
3 чэрвеня
|
9.00
|
беларуская мова
|
у пісьмовай форме (пераказ)
|
кабінет беларускай мовы
|
3 чэрвеня
|
9.00
|
руская мова
|
у пісьмовай форме (пераказ)
|
кабінет фізікі
|
5 чэрвеня
|
9.00
|
гісторыя Беларусі
|
у вуснай форме
|
кабінет беларускай мовы
|
7 чэрвеня
|
9.00
|
англійская мова
|
у вуснай форме
|
кабінет англійскай мовы
|
15 карысных парад, якія дапамогуць вам падрыхтавацца і здаць экзамен
Склад экзаменацыйнай камісіі
для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыіі
ў 2016/2017 навучальным годзе
Дата |
Кл.
|
Вучэбны прадмет
|
Склад экзаменацыйнай камісіі
|
Пасада
|
Спецыяль-насць
|
Кваліфі-кацыйная катэго-рыя
|
|
Ф.І. імя па бацьку
|
1 чэрвеня
|
11
|
матэматыка
|
старшыня камісіі
|
Гантарэнка А.В.
|
дырэктар
|
фізіка і матэматыка
|
першая
|
члены камісіі:
|
Няхай Т.В.
|
настаўнік
|
матэматыка і інфарматыка
|
першая
|
Разаронава М.І.
|
настаўнік
|
матэматыка
|
вышэйшая
|
Корзун Л.А.
|
настаўнік
|
фізіка і інфарматыка
|
першая
|
3 чэрвеня
|
11
|
беларуская мова
|
старшыня камісіі
|
Гантарэнка А.В.
|
дырэктар
|
фізіка і матэматыка
|
першая
|
члены камісіі:
|
Захарчук Л.П.
|
настаўнік
|
беларуская мова і літаратура
|
першая
|
Жук Н.Г.
|
настаўнік
|
педагогіка і методыка пачатковых класаў
|
вышэйшая
|
Міхалкоўская Л.У.
|
настаўнік
|
пачатковыя класы
|
вышэйшая
|
3 чэрвеня
|
11
|
руская мова
|
старшыня камісіі
|
Няхай Т.В.
|
намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце
|
матэматыка і інфарматыка
|
першая
|
члены камісіі:
|
Луцковіч М.С.
|
настаўнік
|
руская мова і літаратура
|
вышэйшая
|
Цітова Л.Р.
|
настаўнік
|
руская мова і літаратура
|
вышэйшая
|
Дарафеева І.П.
|
настаўнік дэфектолаг
|
дэфекталогія
|
вышэйшая
|
5 чэрвеня
|
11
|
гісторыя Беларусі
|
старшыня камісіі
|
Гантарэнка А.В.
|
дырэктар
|
фізіка і матэматыка
|
першая
|
члены камісіі:
|
Палячкоў В.В.
|
настаўнік
|
гісторык-археолаг
|
першая
|
Няхай Т.В.
|
намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце
|
матэматыка і інфарматыка
|
першая
|
Корзун Л.А.
|
настаўнік
|
фізіка і інфарматыка
|
першая
|
7 чэрвеня
|
11
|
англійская мова
|
старшыня камісіі
|
Гантарэнка А.В.
|
дырэктар
|
фізіка і матэматыка
|
першая
|
члены камісіі:
|
Салаева М.К.
|
настаўнік
|
англійская мова
|
другая
|
Рубанік М.П.
|
настаўнік
|
гісторыя, англійская мова
|
другая
|
Варабей А.С.
|
настаўнік
|
англійская мова
|
б/к
|
Інфармацыя прадубліравана ў меню "Вучням"
15 карысных парад, якія дапамогуць вам падрыхтавацца і здаць экзамен